REZERVOVAT:
Od:
Do:
czech republic glossy wave icon 64 united kingdom glossy wave icon 64 germany glossy wave icon 64 poland glossy wave icon 64 russia glossy wave icon 64 Italy Korea

ban4

 

ban1

 

ban2

 

ban3

 

Pokoje a vybavení

BEST WESTERN Hotel Vista nabízí 6 pokojů Deluxe, 27 pokojů Business a 50 pokojů Komfort. Pro Vaše pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny bezdrátovým internetovým připojením Wi-Fi, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem, hotelovou kosmetikou a sprchovým koutem.

Na pokojích Business a Deluxe je v den příjezdu připravená balená voda zdarma. Exkluzivně na pokojích Deluxe je hostům k dispozici kávovar Dolce Gusto.

V ceně ubytování je vysokorychlostní internet, snídaně formou bohatého bufetu a vstup do hotelového fitness centra.

Pokoje KOMFORT

Vista2-17Dvoulůžkové pokoje KOMFORT jsou vybaveny skříněmi, minibarem, psacím stolem s židlí a křeslem. Na pokoji je připraven set k přípravě čaje a kávy. V ceně ubytování je vysokorychlostní internet, snídaně formou bohatého bufetu a vstup do hotelového fitness centra.

Pokoje BUSINESS

Vista-11 hPokoje BUSINESS jsou dvoulůžkové a jsou vybaveny elegantním, pohodlným pracovním koutkem, společnou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky. V předsíni jsou skříně se zabudovaným trezorem a minibarem. Hostům je na pokoji k dispozici set pro přípravu kávy a čaje. V den příjezdu je pro hosty na pokoji připravena balená voda zdarma.

Pokoje DELUXE

Vista-2Pokoje Deluxe jsou jednolůžkové, vzdušné a prostorné. Jsou vybaveny širokou postelí, moderní nábytkovou stěnou, trezorem, telefonem s přímým voláním, psacím stolem a pohodlným pracovním křeslem. V den příjezdu je pro hosty na pokoji připravena balená voda zdarma. Hostům je na pokoji k dispozici také kávovar Dolce Gusto, župan a domácí obuv.

Pokoj pro DÁMY

Vista-11 hBEST WESTRN Hotel Vista ve spolupráci se společností RYOR, která produkuje špičkovou českou přírodní kosmetiku, pro Vás připravil Pokoj pro ženy. Pokoje Deluxe nebo Business jsou bez příplatku, exkluzivně pro dámy, navíc vybaveny profesionální kosmetikou společnosti RYOR, fénem značky Valera, žehličkou na vlasy značky Rowenta a bylinkovými čaji. Navíc jsou pro Vás připravena speciální osvětlená parkovací místa u vchodu do hotelu.

 

BEST WESTERN Hotel Vista             
Kpt. Vajdy 3046/2
700 30  Ostrava - Zábřeh

 

Mobil: +420 733 665 220
Tel: +420 597 221 111

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.hotelvista.cz

 

loga zapati

cert4s

Cannot get Ostrava location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.